Sklep z ziarnami dla ptaków

Czy wiedzą Państwo, że podczas produkcji ziaren dla ptaków korzystamy z innowacyjnej technologii zabezpieczania nasion przed drobnoustrojami? Dzięki temu proponowana karma dla dzikich zwierząt wyróżnia się lepszą jakością i dłuższym terminem przydatności, co ma duże znaczenie przy zakupie hurtowych ilości. Co więcej, pochodzi z roślin uprawianych w naszym gospodarstwie. To oznacza, że kontrolujemy cały proces jej produkcji – od momentu siewu, aż po zbiory, suszenie i przechowywanie w bezpiecznych warunkach. Dlatego, jeśli zastanawiają się Państwo, gdzie kupić najlepsze produkty, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

W 100% NATURALNE
100% NATURAL
100% natürlich

SPRAWDZONA JAKOŚĆ
PROVEN QUALITY
Geprüfte Qualität

BEZPIECZNE ZIARNO
SAFE GRAIN
Sicheres Getreide

Kategorie / Kategorien

Produkty drewniane (10)

Drewniane karmniki i budki lęgowe dla ptaków (7)

Drewniane domki dla owadów i dzikich zwierząt (3)

Karmy dla dzikich ptaków (5)

Zestawy produktów

Kokosy nadziewane dla ptaków (4)

Co znajdą Państwo w ofercie sklepu Happy Birds?

Sposób żywienia dzikich zwierząt zimą ma duży wpływ na ich dobrostan i prawidłowy rozwój. Ze względu na ujemne temperatury i trudne warunki bytowania żywych stworzeń w tym okresie warto wyposażyć karmniki w produkty wysokoenergetyczne, na przykład kule tłuszczowe. Nasz sklep z ziarnami dla ptaków oferuje tego typu artykuły w przystępnych cenach i rozmiarach, które można łatwo dopasować do różnych konstrukcji. Proponujemy między innymi mniejsze kulki do karmników lub większe stożki do zawieszenia na grubym wytrzymałym sznurku. Oprócz tego Happy Birds to miejsce, gdzie kupią Państwo takie artykuły jak:

  • ziarna dla ptaków dzikich, czyli mieszanki różnych nasion i zbóż, a także owoców, które dostarczają zwierzętom niezbędnych składników odżywczych przede wszystkim wtedy, gdy mają one ograniczony dostęp do naturalnego pokarmu,

  • kokosy nadziewane głównie tłuszczem i nasionami, które świetnie sprawdzą się u ptaków, takich jak sikorki, drozdy, sójki czy wróble, uwielbiających owoce i orzechy,

  • ptasie przysmaki, na przykład suszona kukurydza, słonecznik i mieszanki zbóż, które cieszą się największą popularnością wśród różnych gatunków,

  • karmniki – jeśli zastanawiają się Państwo, gdzie kupić ziarno dla ptaków, w sklepie Happy Birds oferujemy praktyczne zestawy karmy z konstrukcjami, które pozwolą na łatwe umieszczenie przysmaków w miejscach widocznych i dostępnych dla dzikich zwierząt.

Proponowane produkty mogą być zamawiane hurtowo – chętnie współpracujemy ze żłobkami, przedszkolami i szkołami, gdzie ważna jest edukacja młodego pokolenia poprzez praktyczne działania i przyczynianie się do ochrony środowiska. Nasze ziarno dla ptaków dzikich kupują również sklepy i ogrody zoologiczne, które poszukują wysokiej jakości produktów. Warto wspomnieć, że ze względu na to, iż w Happy Birds produkujemy karmę z własnych nasion, tworzymy również mieszanki zgodne z recepturą klienta.

Czym charakteryzuje się nasze ziarno dla dzikich ptaków?

Tym, co wyróżnia nasz sklep, jest innowacyjna technologia zabezpieczania nasion przed drobnoustrojami. Podczas transportu i karmienia ziarno dla dzikich ptaków jest narażone na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, które mogą zapoczątkować procesy psucia się mieszanek. Dlatego poddajemy je procesom, które przedłużają termin przydatności do spożycia. Jeśli nie wiedzą Państwo, gdzie kupić produkty, które będą bezpieczne, smaczne i pełnowartościowe przez długi czas, sklep Happy Birds to miejsce, w którym można znaleźć zarówno starannie skomponowaną karmę, jak i kule tłuszczowe, nadziewane kokosy oraz inne przysmaki.

Dbamy o najwyższą jakość naszych artykułów poprzez korzystanie z najnowocześniejszych technologii do produkcji i oczyszczania nasion. Kontrolujemy wszystkie procesy od etapu siewu, aż do suszenia w suszarniach najlepszych generacji. Dzięki temu proponowane ziarno dla dzikich ptaków jest znacznie lepiej zabezpieczone przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Oprócz tego nasiona przechowujemy w kontrolowanych warunkach w silosach, a przed trafieniem do oferty sklepu poddajemy je testom laboratoryjnym. Dlatego Happy Birds to miejsce, gdzie kupią Państwo starannie wyprodukowane i bezpieczne karmy.

Podsumowując, oferujemy wysokiej jakości ziarno dla dzikich ptaków, które ma wiele cennych wartości odżywczych i bardzo dobry smak. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii jest odporne na działanie drobnoustrojów i niekorzystnych warunków zewnętrznych, co ułatwia przechowywanie mieszanek. Jeśli zastanawiają się Państwo, gdzie warto kupić karmę, polecamy ofertę naszego sklepu.

AKTUALNOŚCI / Aktuelles