Zamówienia przyjmowane są zarówno telefonicznie jak i mailowo. Złożone zamówienia wysyłane są tylko za pobraniem i nie obowiązują przy nich trwające promocje w sklepie ani żadne rabaty. Zamówienia można składać pod numerem telefonu: 600-45-33-22 oraz na adres e-mail: biuro@happybirds.com.pl

Zamówienie można anulować telefonicznie, bądź mailem, podając indywidualny numer zamówienia oraz imię i nazwisko.

Taką sytuację należy zgłosić, dzwoniąc po numer naszej infolinii 600 45 33 22 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: biuro@happybirds.com.pl . Błędnie wysłany produkt zostanie wymieniony na właściwy lub jeśli zamówienie jest niekompletne, zostanie dosłany produkt, którego brakuje. W obydwu przypadkach koszty dostawy poniesie sklep.

Z Biurem Obsługi Klienta skontaktujesz się, dzwoniąc pod numer naszej infolinii:600 45 33 22. Możesz także wysłać wiadomość na adres e-mail: biuro@happybirds.com.pl  Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania, doradzą w wyborze produktu oraz pomogą w złożeniu zamówienia.

Nasi konsultanci Biura Obsługi Klienta są do dyspozycji w dni robocze, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30.

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. "O ochronie niektórych praw konsumentów (...) " z dnia 2 marca 2000 r., (Dz.U. Nr 22, poz. 271) zamawiający ma prawo do zwrotu w stanie niezmienionym otrzymanych towarów w terminie do 10 dni od ich otrzymania. Zwrot towaru prosimy poprzedzić pisemnym zgłoszeniem. Do zwracanego towaru należy dołączyć dokument zakupu. Zwrot towaru następuje na koszt Klienta.

W czasie odbioru przesyłki należy w obecności kuriera sprawdzić, czy przesyłka jest w stanie nienaruszonym a jej zawartość zgodna z zamówieniem. Kurier ma obowiązek poczekać umożliwiając spokojne sprawdzenie przesyłki. W przypadku uszkodzenia opakowania lub braków w  zawartości należy spisać protokół szkody. Odpowiedni formularz posiada kurier. Tylko protokół spisany przy odbiorze przesyłki, w obecności kuriera, uprawnia do zgłaszania reklamacji w przypadku braków lub uszkodzenia dostarczonych produktów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

TEL. 600 453 322

E-MAIL: BIURO@HAPPYBIRDS.COM.PL